خبری در راه نیست!مردی در راه است!

بنظرم هنوز مانده تا ما شهيد مطهري را بشناسيم او امام (ره) شناخت از پيام تسليتي  ميدهد مشخص است.بياييد يكبار ديگر با دقت بعضي از فرازهاي پيام امام را بمناسبت شهادت شهيد مطهري مرور كنيم :

بسم الله الرحمن الرحیم انا لله و انا الیه راجعون اینجانب به اسلام و اولیای عظیم‌الشأن و ملت اسلام و به خصوص ملت مبارز ایران، ضایعه‌ی اسف‌انگیز شهید بزرگوار و متفکر و فیلسوف و فقیه عالی‌مقام مرحوم آقای حاج شیخ مرتضی مطهری قدس‌سره را تسلیت و تبریک عرض می‌کنم. تسلیت در شهادت شخصیتی که عمر شریف و ارزنده‌ی خود را در راه اهداف مقدس اسلام صرف و با کج‌روی‌ها و انحرافات مبارزه سرسختانه کرد. تسلیت در شهادت مردی که در اسلام‌شناسی و فنون مختلفه اسلام و قرآن‌کریم کم‌نظیر بود. من فرزند بسیار عزیزی را از دست دادم و در سوگ او نشستم که از شخصیت‌هایی بود که حاصل عمرم محسوب می‌شد. در اسلام عزیز به شهادت این فرزند برومند و عالم جاودان ثلمه‌ای وارد شد که هیچ چیز جایگزین آن نیست و تبریک از داشتن این شخصیت‌های فداکار که در زندگی و پس از آن با جلوه‌ی خود نورافشانی کرده‌اند و می‌کنند. من در تربیت چنین فرزندانی که با شعاع فروزان خود مردگان را حیات می‌بخشند و به ظلمت‌ها نور می‌افشانند، به اسلام بزرگ، مربی انسان‌ها و امت اسلامی تبریک می‌گویم. من اگر چه فرزند عزیزی را که پاره‌ی تنم بود، از دست دادم، لکن مفتخرم که چنین فرزندان فداکاری در اسلام وجود داشت و دارد. «‌ مطهری » که در طهارت روح و قوت ایمان و قدرت بیان کم‌نظیر بود، رفت به ملء اعلی پیوست. لکن بدخواهان بدانند که با رفتن او شخصیت اسلامی و علمی و فلسفی‌اش نمی‌رود. ....

اسلام عزیز با فداکاری و فدایی دادن عزیزان رشد نمود. برنامه‌ی اسلام از عصر وحی تاکنون، بر شهادت توآم با شهامت بوده است. قتال در راه خدا و راه مستضعفین در رأس برنامه‌های اسلام است. ( و ما لکم لا تقاتلون فی سبیل الله و المستضعفین من الرجال و النساء والولدان. ) اینان که شکست و مرگ خود را لمس نموده‌اند، با این رفتار غیر انسانی می‌خواهند انتقام بگیرند یا به خیال خام خود مجاهدین در راه اسلام را بترسانند، بد گمان کرده‌اند. از هر موی شهیدی از ما و از هر قطره‌ی خونی که به زمین می‌ریزد، انسان‌های مصمم و مبارزی به وجود می‌آید. شما مگر تمام افراد ملت شجاع را ترور کنید، والا ترور فرد هر چه بزرگ باشد، برای اعاده‌ی چپاولگری سود ندارد. ملتی که با اعتقاد به خدای بزرگ و برای احیای اسلام به پا خاسته با این تلاش‌های مذبوحانه عقب گرد نمی‌کند. ما برای فداکاری حاضر و برای شهادت در راه خدا مهیا هستیم. اینجانب روز پنج‌شنبه 12 اردیبهشت 58 را برای بزرگداشت شخصیتی فداکار و مجاهد در راه اسلام و ملت، عزای عمومی اعلام می‌کنم و خودم در مدرسه‌ی فیضیه در روز پنج‌شنبه و جمعه به سوگ می‌نشینم. از خداوند متعال برای آن فرزند عزیز اسلام، رحمت و غفران و برای اسلام عزیز، عظمت و عزت مسئلت می‌نمایم.

                                                                                            سلام بر شهدای راه حق و آزادی. ...

من به دانشجويان و طبقه روشنفكران متعهد توصيه ميكنم كه كتابهاي اين استاد عزيز را نگذارند با دسيسه هاي غير اسلامي فراموش شود

وقتي دقيق ميشوي ميبيني چه عظمتي است شهيد مطهري و يا به گفته امام (ره) شهید بزرگوار و متفکر و فیلسوف و فقیه عالی‌مقام مرحوم آقای حاج شیخ مرتضی مطهری قدس‌سره !!

چقدر دلت ميخواهد اولين لحظاتي كه از اين دنياي فاني به جهان باقي شتافتيم امام خامنه اي در نبودمان اينگونه متاثر شود؟

 

راستي امروز، روز فناوري انرژي هسته اي بر همگان مبارك بياد شهداي هسته اي ايران اسلامي مان صلوات 

نوشته شده در تاريخ یکشنبه بیستم فروردین 1391 توسط بنده منتظر | 4 بندگان
قالب وبلاگ
www.mahdiblog.com